Akce školní družiny na duben- květen

Akce školní družiny:

20.duben 2022- beseda o léčivých kamenech s možností koupi kamínků, náramků či přívěsků- cena do 50Kč ( pro II.oddělení )

26. duben 2022- Jógové cvičení s paní Polákovou- cena 50Kč ( II. oddělení, zájemci z I. oddělení )

6. květen 2022- Čarodějnické odpoledne- celoodpolední akce pro I. a II. oddělení plné úkolů, her a odměn- cena 50Kč. Děti si přinesou kostým čarodějnice, nebo mohou přijít tento den v černém triku či oblečení...

20. květen 2022- školní družinu v tento den navštíví Záchranná stanice Pateřín s ukázkou některých svých zvířátek- cena 50Kč ( akce pro I. a II. oddělení )

Tímto bych chtěla vyhlásit sbírku potravy pro Záchrannou stanici Pateřín. Každý, kdo bude chtít donést nějakou potravu pro zvířátka ze záchranné stanice- budeme rádi. Prosím o předání paní vychovatelce Moťkové. Sbírka bude probíhat od 16. května- 20. května 2022. Kdo bude chtít přispět, může přinést granule či konzervy pro kočičky, piškoty pro medvídka mývala, jablíčka, usušené pečivo...

Krásné sluníčkové dny vám přeje Moťková Ilona