Výlet Bouzov

Školní výlet ke dni dětí pro žáky 1. stupně ZŠ

Z chladných jarních dní se nám v týden, kdy slaví všechny děti svůj svátek, vyklubal nádherný, slunečný, teplý pátek, a proto jsme s dětmi 1. stupně uspořádali den v přírodě. Pro procházku jsme si vybrali prostředí lesa a parku v okolí hradu Bouzov, kde jsme také vyzkoušeli místa s posilovacími stanovišti. Dětem se dařily nejen cviky základní, ale také mnohé náročnější, při nichž starší žáci pomáhali těm mladším. Během tříkilometrové cesty byly chvilky i na přírodovědné povídání o ekosystému les. Přestávku na odpočinek a občerstvení jsme strávili před hradbami hradu Bouzov a dostalo se také na soutěžní otázku „Jaké pohádky se natáčely na hradě Bouzov?“ Některé odpovědi děti nalezly hned na nádvoří hradu a v prodejně suvenýrů. Čas nám ubíhal velmi rychle, ale něco dobrého na zub jsme si nenechali ujít. Závěr našeho výletu jsme zakončili na sportovním areálu u parkoviště, kde jsme kromě několika příchutí zmrzliny vyzkoušeli také opičí dráhu a sportovní hry.

Unavení, ale spokojení jsme se v čase oběda vrátili do naší školy a už nyní se těšíme na další společné chvíle se spolužáky všech tříd 1. stupně. Fotografie z našeho výletu naleznete ve fotogalerii webových stránek školy.

Třídní učitelky Nikola Vařeková, Marcela Navrátilová, Dana Sedlářová a asistentka Danuše Fišerová

logo bakalari
logo strava

(číslo jídelny: 0896)