Předvánoční focení v 1. třídě

Předvánoční focení v 1. třídě

V letošním roce jsme si vyzkoušeli vyučování jak ve škole, tak doma, kdy nás dělily obrazovky počítačů, tabletů a mobilů. Troufám si říci, že byl každý z naší třídy rád, že se konečně v adventu uvidíme a strávíme ten předvánoční čas spolu v naší třídě. Máme rádi Vánoce, a tak jsme si jeden adventní pátek uspořádali "Vánoční focení". Velmi mě potěšil pohled na ty rozzářené oči dětí, které si z domu přinesly nejrůznější vánoční rekvizity a svetry. Na chvíli jsme se proměnili v třídu sněhuláků, sobů a skřítků, za což děkuji kreativním rodičům. Domácí příprava byla výborná. 
Momenty zachycující naši vánoční náladu naleznete ve fotogalerii ZŠ, školní rok 2020/21, Předvánoční focení v 1. třídě.
Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků a do Nového roku 2021 pevné zdraví.
Žáci 1. ročníku a jejich třídní učitelka Nikola Vařeková
logo bakalari
logo strava

(číslo jídelny: 0896)