Strašidelné odpoledne

Strašidelné odpoledne ve školní družině

Dne 5.listopadu u nás ve školní družině proběhlo Strašidelné odpoledne. Vstupenkou na tento den byl jakýkoliv výrobek, který si děti doma sami nebo s pomocí rodičů vyrobily a přinesly nám do školní družiny ukázat. Za jejich tvoření patří velké díííík. Samotné odpoledne se nám všem velice vydařilo. Děti si přinesly strašidelné masky a až se nám všechna strašidla představila, mohli jsme si užít odpoledne plné her, soutěží a úkolů. Děti si nezapomněly donést i malé občerstvení v podobě domácích sušenek, perníčků, strašidelných prstů a jiných dobrot. Na závěr si každý odnesl domů pocit radosti a úsměv na tváři za velmi vydařené odpoledne a nesmělo se zapomenout ani na malou odměnu za splnění úkolů, diplom a papírovou medaily na památku. Moťková Ilona 

logo bakalari
logo strava

(číslo jídelny: 0896)