Výlet ZOO

Školní výlet do ZOO Lešná 18. 6. 2021

     Přichází závěr školního roku a s ním i tradiční výlet žáků 1. stupně. Zvlášť letos, po dlouhém uzavření, kdy jsme nemohli cestovat, se na něj žáčci 1. stupně moc těšili. Všichni chtěli vidět cizokrajná zvířátka a s radostí uvítali výlet do ZOO Lešná.

     V den odjezdu 18. června 2021 jsme se sešli před školou a v 7:45 hod. vyrazili směr Zlín. Sluníčko nám od rána hřálo měrou vrchovatou. V obou autobusech, ve kterých jsme jeli, panovala výborná nálada a radostné očekávání nových zážitků.

     A v Lešné? Nejen prvňáčci, ale i žáčci vyšších ročníků byli fascinováni nepřeberným množstvím živočichů a rostlin. Často zde uplatnili svoje znalosti nejen z hodin prvouky a přírodovědy, ale pozadu nezůstala ani vlastivěda a matematika s češtinou. Před žhnoucími slunečními paprsky nás chránily rozložité zelené koruny stromů.

     Copak asi mohlo zakončit naši návštěvu v Lešné? Přece návštěva stánku se suvenýry! Z rozzářených dětských obličejů bylo poznat, že zde každý našel svůj suvenýr na památku tohoto výletu. Paní učitelky dětem našly jejich pozapomínané batohy, mobilní telefony, peněženky i kšiltovky a mohli jsme vyrazit zpět domů za maminkami.

                                                                       Kolektiv vyučujících 1. stupně

 

logo bakalari
logo strava

(číslo jídelny: 0896)