Ohlédnutí za prvním školním dnem

Ohlédnutí za prvním školním dnem

Vítejte v první třídě milé děti!

Prázdninové dny jsou u konce a děti se vracejí zpět do svých tříd, aby po celý školní rok sbíraly nové poznatky a zkušenosti. Ti nejmenší jdou do školy poprvé.

První den ve škole je vždy plný překvapení a jinak tomu nebylo ani v naší škole v Luké. Do první třídy nastoupilo 16 prvňáčků, které v jejich nové třídě přivítali: pan starosta František Lakomý, pan ředitel Mgr. Lukáš Vlček, paní zástupkyně ředitele Mgr. Lenka Skácelová a třídní učitelka Mgr. Nikola Vařeková. Děti si vybraly své místo v lavici, kde se budou učit číst, psát, počítat, ale také poznávat nové věci a trávit volné přestávky se svými kamarády a spolužáky. Domů si pak žáci odnesli nové pomůcky, učebnice a také malé dárečky pro zvídavé a pilné prvňáčky. Závěrem tohoto krátkého ohlédnutí za prvním školním dnem bych našim žáčkům chtěla popřát úspěšný školní rok, spoustu krásných zážitků, nových poznatků a mnoho dobrých kamarádů. Rodičům děkuji za hojnou účast a těším se na naši vzájemnou spolupráci v celém školním roce.

logo bakalari
logo strava

(číslo jídelny: 0896)